Scena dla Kamila - zbiórka pieniędzy na leczenie i rehabilitację Kamila Bartoszewskiego z Dytmarowa

SCENA DLA KAMILA, czyli GOK Lubrza pomaga!
Kamil Bartoszewski z Dytmarowa, który stawiał swoje pierwsze kroki teatralne na naszej scenie, potrzebuje pomocy! Ten ambitny młody człowiek przeszedł niedawno dwie ryzykowne operacje: usunięcia guza mózgu i zespolenia nerwów. Konieczna jest długa i kosztowna rehabilitacja, aby Kamil wrócił do zdrowia.
Pełna historia: https://zrzutka.pl/pkhmjz
Zapraszamy na spektakl ,,Miłek - Opiłek, czyli o jednym takim co zjadł słońce" oraz na nowość: WYWIJANDO 2022, czyli Popisy Amatorskich Zespołów Tanecznych.

Zapraszamy na naszą pierwszą transmisję przeglądu tanecznego, którą zrealizujemy dzięki projektowi Konwersja Cyfrowa Domów Kultury. O programie grantowym można przeczytać w zakładce ,,Konwersja Cyfrowa Domów Kultury" na naszej stronie internetowej.
Rozpoczęcie wydarzenia o godzinie 12:00!

Nabór na wolne stanowisko pracy - Bibliotekarz

Publikacja: piątek, 1 kwietnia 2022r.

Nabór na wolne stanowisko pracy - Bibliotekarz

[FOTORELACJA] - XXII Wojewódzka Wystawa Stołów Wielkanocnych

Publikacja: środa, 6 kwietnia 2022r.

[FOTORELACJA] - XXII Wojewódzka Wystawa Stołów Wielkanocnych